B2B

Labākās korporatīvās dāvanas.

Lai attiecības ar klientiem būtu pozitīvas, bet klienti - laimīgi un apmierināti, galvenais ir radīt pareizos apstākļus, un labākais veids pateicības paušanai ir izcilas dāvanas pasniegšana. Ja meklējat šo izcilo korporatīvo dāvanu un vēlaties atalgot savus klientus ar īpašo RITUALS lojalitātes programmu vai vēlaties saņemt vairāk informācijas par to, kādas ekskluzīvas dāvanas, piemēram, Ziemassvētku dāvanu grozus, varam piedāvāt jūsu uzņēmumam, jūs esat nonākuši pareizajā vietā.

Lieliem un maziem uzņēmumiem

Mēs esam veidojuši ekskluzīvas korporatīvās programmas vairākiem lieliem uzņēmumiem un organizācijām (Philips, ING un KLM). Pateicoties personīgajai pieejai, arī daudzi nelieli uzņēmumi ir izvēlējušies RITUALS. No juridiskiem birojiem līdz veselības aprūpes iestādēm, no telekomunikāciju uzņēmumiem līdz restorāniem: RITUALS apmierinās jebkura uzņēmuma vajadzības, piemeklējot unikālus, individuālus risinājums, un palīdzēs radīt neaizmirstamu un ilgstošu iespaidu. Lūdzam sazināties ar mums, lai saņemtu papildu informāciju.

Unikāli

Kā lai rada unikālu iespaidu? Mūsuprāt, nevajadzētu aprobežot savus korporatīvās apdāvināšanas pasākumus tikai ar Ziemassvētkiem. Piemēram, Darba svētki, Sekretāru diena, Tēva diena, Mātes diena vai Skolotāju diena ir lieliskas iespējas izcelt savu uzņēmumu, nosūtot skaistu korporatīvo dāvanu. Mēs varam to izdarīt jūsu uzņēmuma vietā no pirmā līdz pēdējam solim.

Apvienojiet savus spēkus ar RITUALS...


Ja meklējat iespēju piedalīties īpašā kopīgā mārketinga kampaņā ar RITUALS, lūdzam sazināties ar mums, lai izpētītu visas iespējas. Jūs varat lejupielādēt brošūru par mūsu korporatīvo piedāvājumu vai aizpildīt kontaktformu, lai saņemtu papildu informāciju par to, ko mēs varam darīt jūsu labā. Brošūra un kontaktforma.