Happy Buddha rituāls

Pasmaidi un pasaule tev atsmaidīs

Kas bija Laughing Buddha?

 

Pirms 1100 gadiem smejošais Buda bija zināms kā mūks, kura leģendārais smaids deva laimes sajūtu, lai kurp viņš dotos. Jau vairākus gadsimtus Budas vēderiņa berzēšana simbolizē veiksmi un labklājību. Iedvesmojoties no šīs tradīcijas, mūsu kolekcija sniegs Jums pozitīvisma rituālu. Apvienojot organisko mandarīnu un juzu citronu, mūsu smejošā Budas kolekcija padara Jūsu ikdienu laimīgāku.

 

Mēs padarām Jūsu ikdienu laimīgāku

Laughing Buddha rinkinys

Laimīgāka ikdiena četros soļos

1. solis

Ķermeņa skrubis

Dāvājiet savam ķermenim mazliet enerģijas ar mūsu uzmundrinošo Good Luck Scrub, kas radīts no organiskā cukura un nomierinošām eļļām.
 

2 solis

Dušas eļļa

Ieprieciniet un barojiet savu ādu ar mūsu apburoši zīdaino Fortune Oil skaistai un maigai ādai.
 

3 solis

Ķermeņa krēms

Piepildiet savu dienu ar mūsu īpaši barojošo ķermeņa krēmu Touch of Happiness un izbaudiet absolūtu smaržu valdzinājumu.
 

4 solis

Ķermeņa mitrinātājs

Izbaudiet dienu ar mūsu mirdzošo Happy Mist un esiet enerģijas pārpilni visas dienas garumā.
 

Ieprieciniet sevi ar organiskā mandarīna un juzu citrona aromātu

Mandarīns

Mandarīns

Žėrintis naujas mandarino aromatas turi nenumaldomą, pakeliančia nuotaiką savybę. Kinijoje Mandariną laiko klestėjimo ir sėkmės simboliu, daugiausia dėl jo intensyvios auksinės oranžinės spalvos.
 
Kinų Yuzu

Ķīniešu juzu citrons

Ķīniešu juzu auglim ir spēcīgi svaigs aromāts un attīrošas īpašības. Japānā cilvēki parasti iet karstās juzu vannās gada garākajā dienā, lai pasargātu sevi saaukstēšanās un gripas.
 

"Uz laimi neved ceļš, laime pati ir ceļš"

Buda